Ana sayfa

Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd Fabrika turu

iyi kalite RGBW LED Kontrol Cihazı satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

 • OEM / ODM
  OEM ve ODM Hizmeti

  Yanınızda VYEOFAR ile, LED aydınlatma kontrol endüstrisinde işinizi büyütmek için teknoloji ve tecrübe ile doğru ortağınız var. Aydınlatma kontrol sistemlerinin üretim ihtiyaçlarınızı karşılamak için OEM / ODM hizmeti veriyoruz. İşte VYEOFAR'ın uygun maliyetli üretim, zamanında teslimat ve dayanıklı ürünlerle rekabet üstünlüğü.
  KENDİ TASARIM
  ÜRETİCİ (ODM)
  Donanım / yazılım tasarımı ve özelliklerini siz sağlarsınız, VYEOFAR ürünü imal eder.
  ORİJİNAL EKİPMAN
  ÜRETİCİ (OEM)
  Mevcut ürünümüzü alarak, özelleştirilmiş logonuz ve paketlemenizle yapıyoruz, sonra ürünü pazara sürme stratejinize göre dağıtıyorsunuz.
  ORTAK GELİŞTİRME ÜRETİCİSİ
  Fikir ve özellikleri siz sağlarsınız, VYEOFAR ürünleri geliştirir ve üretir.

  FİKİR

  Tecrübeli mühendis ekibimiz bilgi birikimini ve bilgisini kullanır, genişletir ve büyütür ve müşterilerimizin ürün yelpazesini pazarda en rekabetçi ürünü tasarlar. Müşterilerin öneri ve pazar geri bildirimlerini dinlemeye ve ürünlerimizin yazılım ve donanım parçalarını yükseltmeye hazırız.
  MÜHENDİSLİK
  Teknoloji, malzeme ve işlevsellikteki zorlu sorunları çözmek, gerçekten yenilikçi ürünler oluşturmak için yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekip ve tedarik zinciri kaynaklarından yararlanıyoruz.
  İMALAT
  LED aydınlatma kontrol sektöründe profesyonel bir üreticiyiz. 4 yıllık OEM / ODM servis tecrübesi ile patentli teknolojilerimiz ve verimli ürün tasarım ekibimiz, veriminizi arttırmadan verimliliği en üst düzeye çıkarmamıza izin veriyor.
  FULFILMENT
  Sorumluluğumuz ürünü size zamanında teslim etmekten öteye gider. Paketlemeden özelleştirilmiş hizmetlere kadar tüm yolunda siz değerli bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.
  MARKETE GİTMEK
  VYEOFAR markanızın kusursuz bir uzantısı olsun. Esnek yaklaşımımız ve yaratıcı Ar-Ge kaynaklarımız, markanızı ve yeni ürününüzü kolaylıkla pazara götürebilir.
  SATIŞ SONRASI SERVİS
  LED denetleyicileri, karartıcılar, uzaktan kumandalar ve kısılabilir sürücüler için 5 yıl garanti veriyoruz.
İletişim bilgileri
Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd

Tel: 86-755-27572688

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)