Ana sayfa

Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd

iyi kalite RGBW LED Kontrol Cihazı satış için
Ben sohbet şimdi

Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd

1
Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd
Factory

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : vyeofar
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 1,000,000-10,000,000
Yıl kurulan : 2017
İhracat p.c : 90% - 100%
Shenzhen Way far Co, Ltd 2017 yılında kurulmuş ve Shenzhen, Çin bulunmaktadır. Aydınlatma Kontrol sisteminin araştırma ve geliştirilmesinde uzmanız. Ürünlerimizin güvenilirliğini ve uzun ömrünü sağlamak için en yüksek kalitede parçaları ve sıkı kalite kontrol tekniklerini kullanmakta ısrar ediyoruz; Her ürünü, fiyat aralığında mümkün olan en iyi aydınlatma kontrol performansını sağlama hedefi ile tasarlamanın gururunu yaşıyoruz.

Firmamız çok çeşitli taleplerinizi karşılayabilecek çeşitler sunmaktadır. Şirketin kuruluşundan bu yana "önce kalite, önce müşteri ve kredi bazında" yönetim ilkelerine bağlıyız ve müşterilerimizin potansiyel ihtiyacını karşılamak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Şirketimiz, ekonomik küreselleşme eğilimi ile karşı karşıya kalabilen bir güçle geliştiği kazan-kazan durumlarını gerçekleştirmek için tüm dünyadan şirketlerle işbirliği yapmaya isteklidir.

Shenzhen Yolu Uzak RF sistemi, AC Triac serisi, DMX512 sistemi, 0 / 1-10V dimmer, Karartma sürücüleri, SPI sistemi, güç tekrarlayıcı, WiFi Denetleyicisi ve Sinyal dönüştürücü vb dahil olmak üzere çeşitli LED kontrol seçenekleri üretmek için adanmıştır. Lutron, Philips, Osram, Dynalite, Schneider, ABB, Leviton, JUNG, Berker, vb. sistemlerle uyumludur. Dünyanın her yerindeki müşterimizle, mimari, konut, ticari, endüstriyel aydınlatma kontrolü etkilerinde yeni fikirleri aktif olarak keşfediyoruz.

Shenzhen Way Far, en yeni teknolojilere sahip ürünler geliştirmeye kendini adamıştır. Çalışkan Ar-Ge ekibi ile hemen hemen her ay çıkan yeni ürünlerimiz var. Ar-Ge ekibimiz endüstriyel tasarım, elektronik sürücü, ısı simülasyonu analizi, ışık kontrol sistemi konularında bol deneyime sahiptir. Aydınlatma kontrol alanında bize eşsiz bir varlık veren birçok patent ve tasarıma sahibiz. Tüm ürünlerimiz UL ve AB elektrik güvenliği standartlarına tam olarak uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Shenzhen Way Far, LED ışık kaynağının çalışma sıcaklığını, güç voltajını ve akımını doğru şekilde eşleştirebilir ve LED'in 100.000 saat uzun ömürlü aydınlatma çözümünü daha fazla garanti eder. Ofis, perakende, endüstri ve dış mekan gibi her türlü aydınlatma uygulamasında ve çeşitli müşterilerin ihtiyacını karşılayan ürünlerde uygulanmaktadır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Way Far Technical Co., Ltd

Tel: 86-755-27572688

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)